.

.

Атлетски работи женски долги ракави и сет на хеланки, 2-парчиња

Атлетски работи женски долги ракави и сет на хеланки, 2-парчиња

DEN 542.08

Од стока
Во продавницата

Во теретана, трчање на работи или 5к, или само опуштање дома, никогаш нема да ги снема причините за да носиш атлетски дела и поставени хеланки. Неверојатно меко, оваа екипа на екипажот и поставувањето на влечење на хеланки се карактеризираат со својства на влага и анти-шефот на шевовите за удобно вклопување и чувство без разлика каква е вашата активност. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : ме и хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. tee карактеристики : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; долги ракави; Влажување на влага; Анти-шефски споеви. Карактеристики на хеланки : тенок вклоп; висок пораст; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Четиристрајно истегнување за удобност; Влажување на влага; Анти-шефски споеви. Долг ракав, и хеланки 2-парчиња сет за жени од атлетски дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне