.

.

Маици за новороденчиња во Бамбини и затворени панталони за пети

Маици за новороденчиња во Бамбини и затворени панталони за пети

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Овој основен пакет маици и затворени панталони за пети се совршено основно парче за да се оди со кој било пар на дното што ги посакувате. Со дишената 100% памучна ткаенина, оваа облека е сигурна дека ќе го задржи вашиот пакет на радост удобна цел ден големини : NB, S, M, L5 Pack • 100% памучно ребро за дишење и удобност • Деколтето на рамото на копчето Snap помага многу лесно да се повлече облеката Глава на бебето • Машинско миење / сушење суво • Бели затворени панталони за пети (100% памук) маици за новороденчиња и затворени панталони за пети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне