.

.

Софија фармерки женски Еден Еден директно супер високиот издиг од 90 -тите години со сурови полите

Софија фармерки женски Еден Еден директно супер високиот издиг од 90 -тите години со сурови полите

DEN 431.68

Од стока
Во продавницата

Грижа : Машината за перење/лавар. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30,5 ”Inseam за големина 4/tiro alto; 30. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“. Тенок фармерки со висок пораст од Софија Вергара го чуваат класично со ласкаво вклопување и супер-комфорни тексас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне