.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична лента за кросовер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Исечен полите. Капри хеланки за жени од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне