.

.

Изо-педички хипоалергичен полиестер дополнителни фирми перници со 2 ватенка gusset, сет од 2

Изо-педички хипоалергичен полиестер дополнителни фирми перници со 2 ватенка gusset, сет од 2

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Добијте подобар ноќен одмор со дополнителниот цврст, хипоалергичен пар на Iso-Pedic. Се одликува со памучна обвивка од 100 проценти 233 конец, дво-инчен ватиран Gusset Edge и еластична форма. Изо-педички хипоалергичен полиестер дополнителни фирми перници со 2 "ватирана гушка, сет од 2 : материјал за покривање на перници : 100 проценти памук. 233 броење на конец. Поставена : 100 проценти полиестер. Цврстина : Дополнителна фирма. Пополнете Тип : Долу алтернативен полиестер. Хипоалергичен. Тип на перница : кревет. Упатство за нега : Машинско миење. Достапно во различни големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне