.

.

Забелешка на обврзници за затемнување на плочки.

Забелешка на обврзници за затемнување на плочки.

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Колекцијата на почит е смел прскање на современ стил, донесена од италијанското скрининг на свила. Мазна, полирана завршница танцува светло помеѓу живописна мешавина на органски отпечатоци со големи лисја, камуфлажа со диви животни и удри во рекорди со средно спин. Совршено за вертикални апликации кои бараат богато внимание. Vивописните колорити на колекцијата на омаж даваат исклучителни комбинации и варијација на шема. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Оваа плочка содржи 9 парчиња по случај, секој случај опфаќа 3,87 квадратни метри . Оваа плочка е одобрена за грб, wallидна плочка, wallид за бања, wallид за туширање, употреба на плочки за базен. Оваа плочка е отпорна на мраз.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне