.

.

Мојата куќа за декоративна перница од Ајви од Тексас Хаус, 22 x22

Мојата куќа за декоративна перница од Ајви од Тексас Хаус, 22 x22

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Само чисто место. Секоја украсна капа на перница се продава одделно. Затворање на патент. Вметнувањето на перници не е вклучено - спарете го овој капак на перницата со моите инсерти за перници во Тексас Хаус (продадено одделно). Координира со моите колекции на декор на куќата во Тексас.Донесете ботаничка убавина во секоја просторија со мојата куќа во Тексас Ајви 22 "x 22 " памучна декоративна капа на перници. Се одликува со лиснат винова лоза, ткаенина со текстура на мателас и аголни ресни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне