.

.

Ширина на чевли за чевли со платно од платно

Ширина на чевли за чевли со платно од платно

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Стапките што не се обележуваат ги прават фантастични за затворено носење, бидејќи тие нема да ги разгалат или да обележат подови. Нивните стапала не се обележуваат, што ги прави одлични за затворено носење, бидејќи тие нема да остават грозни измами на вашите подови. Пар со летен фустан за да додадете обична вибрација на вашиот изглед или облечете ги со мета и фармерки, каприс или шорцеви.Овие чевли за чистачи на платно од платно се задолжителни и брзо ќе станат главен дел во вашата гардероба. Подготвената нога обезбедува дополнителна удобност, правејќи ги овие одлични за целодневно носење. Тие се достапни во широка ширина и големини 6 - 11. Подножјето на секој чевли е поставено за дополнителна удобност. Користете мека четка за влакната за да ја отстраните секоја површинска нечистотија или прашина од чевлите. Црна боја. Чевли за жени. Чевли за чипка на платно на платно : Горна : платно. Чевлите од платно се летна икона, а овој пар придонесува прекрасно и за спортски и обичен изглед. Широката ширина ги прави овие женски чипка чевли идеални за жени со пошироки нозе. Црното обоено платно е мазно и може лесно да се исчисти со мека четка за влакната за да ги задржи во беспрекорна состојба за континуирана употреба цела сезона.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне