.

.

Викторија К женски неволја тексас поштенски сандали

Викторија К женски неволја тексас поштенски сандали

DEN 415.84

Од стока
Во продавницата

Еден пар сандали на Викторија К со тексас на неволја има патент предниот дел со отсечен бек, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Патент фронт. Неволја тексас. Исечете го назад. 100% гумен ѓон. Достапно во други бои. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне