.

.

Шик дома Луана 8-парчиња извезено удобно сет, крал, црно

Шик дома Луана 8-парчиња извезено удобно сет, крал, црно

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Екстравагантен луксуз по неверојатна цена, овој сет за постелнина нуди прекрасен модерен дизајн со тежок вез со детали за парчиња во боја. Тоновите од тули сигурно ќе додадат чист луксуз во вашиот декор или мастер пакет. Везењето е навистина усовршено со маестрални детали на горниот дел од креветот, како и декорните перници кои додаваат дополнителни декоративни елементи за дизајн во вашиот декор. 8-парчиња Луана ватирана везена удобност сет : 8-парчиња постелнина сет : 1 утешител, здолниште од 1 кревет, 2 шами за перници, 2 евра шами, 1 квадратна деко перница, 1 деко перница. 1-парчен удобник : 106 "x 92", здолниште од 1 парчиња кревет : платформа неткаен пад 14 ", 2 перници Шамс : 20" x 36 "+2" прирабница, 2 евра Шамс : 26 "x 26", 1 -ПИЦЕ Перница за декември : 18 "x 18, 1 парчиња дек.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне