.

.

Правда девојки со долги ракави со аспиратор и џогер 3-парчиња пижама поставени со појава на лента за глава, големини 5-18

Правда девојки со долги ракави со аспиратор и џогер 3-парчиња пижама поставени со појава на лента за глава,

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Таа ќе сака да се подготвува за кревет во овој супер мек велур девојки со 3 парчиња пижами поставени од правда! Комплетите вклучуваат врв со аспиратор со долги ракави, џогер пантолона и лента за глава. Неверојатниот ефект на вселенска боја и разнобојните графички отпечатоци ќе ја задржат нејзината стилска додека таа се наоѓа во нејзината соба или ќе се пријави во кревет. Сет со 3 парчиња вклучува : врвот со аспиратор со долги ракави, џогер пантолони и лента за глава. Врвот : Худ, долг ракав, графички принт на предниот дел. Ogогер : Стил на влечење, еластична лента за половината, ефект на вселенска боја. Сетот вклучува појавување на лентата за глава. Направено од 100% полиестер велур. Достапно во големини 5-18. Машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне