.

.

Хумор за мажи и големи мажи, да не и преовладуваат графички маички, 2-пакувања, големини S-3XL

Хумор за мажи и големи мажи, да не и преовладуваат графички маички, 2-пакувања, големини S-3XL

DEN 262.24

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте на студените времиња во стил на време два со овој мултипак на да, не и дозволете ми да ги соборам овие графички маици. Со забавни, смешни графички отпечатоци, овие тимови имаат класична силуета со кратки ракави што е совршена за денови на топло време. Изработени во мека памучна ткаенина, спарете ги овие тимови со омилените фармерки или шорцеви за авантурите за викенд или вашиот секојдневен изглед! Материјал : Атлетик Хедер Греј : 90% памук/10% полиестер; Црна : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 тимови. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; без ознака за дополнителна удобност; Графички принт од предната страна. Машки хумор да, не и да ги надминете графичките маички.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне