.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 591.84

Од стока
Во продавницата

Чекор во трендовски стил со „Пем стан“ од Бринли Ко. Ова чевли ви дава стан со поголема флексибилност и отворен грб за ветровито чувство. Овој чевли се одликува со лента за завиткување на задниот дел од кругот со класичен зашилен пети. Loveубовта како може да биде овој разноврсен овој чевел. Бринли Ко.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне