.

.

Божиќна и Голема машка златна тока и непослушен графички маици со краток ракав, 2-пакет

Божиќна и Голема машка златна тока и непослушен графички маици со краток ракав, 2-пакет

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Забавно, смешно и празнично. Оваа дво-пакет за Божиќни празници графички маички е совршен за следната канцеларија за забава или вашата прослава дома и е направена во удобна ткаенина од памук. Најдобриот дел : добивате две. Зошто? Затоа што сте на убавиот список. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 графичка маица. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контрастно графичко печатење од предната страна. Машки Божиќни графички маици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне