.

.

Добијте летања ултра окси алишта за перална пацит за водопади на водопадот

Добијте летања ултра окси алишта за перална пацит за водопади на водопадот

DEN 207.52

Од стока
Во продавницата

Gain Flings Ultra Oxi Leandrain Stefrent Pacs Водопад Водопадниот мирис 3-во-1 Тој компатибилен сапун за перење е дизајниран со OXI Power за да ја крене тврдоглавата нечистотија, нанесувајќи ја облеката со неверојатен мирис на водопад воодушевен мирис што е сигурно да стане еден од вашите омилени. Детергентот за перење алишта е лесен за употреба, па дури и полесен на носот. Борбајте со валкана и мирисајте свежо со трепкање на зглобот кога ќе фрлите добивка окси влегува во миењето. Gain Flings Ultra Oxi Leandrane Deletrent Водопад Водопадот Задоволство користи ексклузивна 3-во-1 формулација на OXI Boost, Febreze и мирис на воодушевување на водопадот за да ви даде свежина што сигурно ќе стане омилен во домаќинството. Искуство за себе си јасен, водопад-свежо чисто од добивката, ултра окси-алишта детергент за водопади денес. 60 КТ. Лесен за употреба и лесен на носот. 50% повеќе свежина. Искусете ја моќта на окси-засилување-тешките на дури и поставени мириси. Мирис што можете да го носите цел ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне