.

.

Дизајнрт Австралија Векторска илустрација - Перница за фрлање на сликање на градски пејзаж - 12x20

Дизајнрт Австралија Векторска илустрација - Перница за фрлање на сликање на градски пејзаж - 12x20

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

- Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Карактеристики. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот капак. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне