.

.

С. Поло Асн. Машки боксерски брифинзи, 3-пакувања, големини S-3XL

С. Поло Асн. Машки боксерски брифинзи, 3-пакувања, големини S-3XL

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Добрите работи доаѓаат во тројка. Овие плетени боксерски брифинзи од американскиот Поло Асн. Лесно ажурирајте ги основите на врвот на фигура, обезбедувајќи целодневна удобност и покриеност. Изработена во мешавина од памук што може да се дише со малку истегнување, овие боксерски брифинзи имаат дизајн на предната мува и еластична лента за половината што лесно се движи кога ќе го направите тоа. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 боксери. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : плетен дизајн; предна мува. Машки боксерски брифинзи од американскиот Поло Асн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне