.

.

Spongebob SquarePants Baby Boy Boy & Toddler Boy Mairs & Print Shorts Outfit Set, 2-парчиња, 12M-4T

Spongebob SquarePants Baby Boy Boy & Toddler Boy Mairs & Print Shorts Outfit Set, 2-парчиња, 12M-4T

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Тој е подготвен во овој сет на облека со Spongebob Square Pants, во кој има удобни шорцеви и маица во кул, шарени отпечатоци. Оваа облека поставена за момчиња за бебиња и мали деца е совршен изглед од глава до пети за забава и викенд. Вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Те : екипаж; кратки ракави; Графички принт. Шорцеви : стајлинг на влечење; Еластична половината. © Виаком, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица и шорцеви на Spongebob Spongebob Square Pants поставени за момчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне