.

.

Yellowолта и беж луксузна фрлање перница 22in 22in

Yellowолта и беж луксузна фрлање перница 22in 22in

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Додадете богато парче изјава во вашиот простор со овој Плут Амброзија жолта и беж луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од памук. *Бои : жолта и беж *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто *Содржина на ткаенина : 100% памук *шема : ikat *flambility : Cal 117-2013, NFPA 260, UFAC I Yellow and Beige Luxury Throw Pillow 22in x 22in.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне