.

.

Трговска марка ликовна уметност Декоративна ветерница платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Декоративна ветерница платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Декоративна ветерница“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне