.

.

Стерлинг сребрен родиум обложен овален сјај за сјај

Стерлинг сребрен родиум обложен овален сјај за сјај

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овие стерлинг сребрени родиум-облоги со позлата се сигурни дека се хит. Овие 28-милиметри од 18-милиметарски овални сјајни обрачи се многу привлечни за окото. Со сјаен надворешен раб, внатрешниот сјај сјае низ. Затворање на врвот. Направено во сребро. Родиум позлата. Овални сјајни обрач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне