.

.

Начин да го прославиме знакот на сезоната на жетвата, 10 26

Начин да го прославиме знакот на сезоната на жетвата, 10 26

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Подгответе се за сезоната со начинот да го прославите знакот на сезоната на жетвата. Забавно и празнично, овие знаци имаат мотив за жетви и топла и добредојдена порака за да ве внесат веднаш во есенскиот дух. Овие украси се изработени од траен MDF за долг живот на сигурен украсување. Совршено за употреба на отворено, знаците на знаците можат да се користат и како декоративен елемент во затворен простор. Овие затегнати знаци се одличен начин за украсување на вашите дворови, дома, училница, канцеларија и многу повеќе. Начинот на славење на знакот за сезони на жетви е направен за лесна видливост, прави одличен подарок за секој што ја сака сезоната. Мерки 10 "x 26" за лесна видливост. Се одликува со забавен и празничен дизајн на есен и топла и добредојдена порака. Совршено за поставување врати и за употреба како дизајн елемент во затворен простор. Издржлива конструкција на MDF за цел живот. Може да се користи во затворено или надвор. Може да се користи за обележување на области за забави за есен, семејни привлекувачи или како декорација во текот на целата година. Фантастичен начин да влезете во сезонскиот дух. Одлично како подарок за секој што сака есен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне