.

.

Хартија шарена огласна табла за печатење на леопард, 3,25 37

Хартија шарена огласна табла за печатење на леопард, 3,25 37

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Trim Eureka Rock Classroom Clashah Cheetah Print Rainbow Bulter е одличен начин да додадете разнобојна забава во вашиот декор во училницата. Овој трим има жолта позадина и виножито од места на леопард. Организирајте ги билтените, прозорците, вратите во училницата и многу повеќе со оваа кул декорација во училницата! Вклучува (12) трим ленти. Вклучува (12) гранични ленти за билтени на виножитото. Шарени ленти за рамки на таблички за билтени измерете 3.25 '' W x 37 '' L За вкупно 37 '. Осветлете го вашиот декор во училницата со оваа светла и разнобојна рамка за огласни табли од колекцијата Rock The Clashroom. Наставниците што се враќаат на училиште можат да ја користат оваа забавна декорација на огласни табли за да внесат боја во нивната училница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне