.

.

Урбана продавница за платно од платно, грав, стол, бои со повеќе големини

Урбана продавница за платно од платно, грав, стол, бои со повеќе големини

DEN 1951.84

Од стока
Во продавницата

Неговата структурирана форма го прави совршен за лежење и релаксирање. Чаир за вреќи со грав е насочено кон вас и вашите деца и доволно силно за да зачувате до 225 фунти. Овие забавни и функционални столчиња за вреќи со грав се неверојатно издржливи и лесни за одржување. Тоа е совршена големина за вас или вашите деца. Совршен додаток на вашата дневна соба, игра за игра, спална соба или која било соба во куќата. Неговата структурирана форма го прави совршен за лежење и релаксирање. Чаир за вреќи со грав е насочено кон вас и вашите деца и доволно силно за да зачувате до 225 фунти. Ова столче за торбички од грав од грав во урбана продавница може да се исчисти, што го прави 100 проценти одобрени од мајка. Столот е направен од полиестер со перничето седиште за дополнителна удобност. Чаир од грав со грав со грав во урбана продавница е совршен додаток на вашата дневна соба, соба за игра, спална соба или која било просторија во куќата. Тоа е совршена големина за вас или вашите деца. Овие забавни и функционални столчиња за вреќи со грав се неверојатно издржливи и лесни за одржување. Вие или вашето дете можете да уживате во нивната омилена книга или телевизиско шоу додека седите удобно на нивната урбана продавница за деца со грав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне