.

.

Начин да се слави машката и големата машка екипа Гулс Графички мета за Ноќта на вештерките

Начин да се слави машката и големата машка екипа Гулс Графички мета за Ноќта на вештерките

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Земете го вашиот дух на Ноќта на вештерките ново ниво со оваа графичка маица за Ноќта на вештерките. Одликувајќи се со удобно вклопување, и меко чувство на рака, оваа графичка мета е совршен додаток на вашата гардероба. Направено со памук од 60%, 40% полиестерски состав, оваа маица за Ноќта на вештерките ќе биде ваша селекција за месец октомври. Спарете го со омилените дното и ќе бидете добро да одите. 60% памук, 40% полиестерски состав. Машина за перење. Внатрешно означување. Начин на славење, сите права се задржани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне