.

.

Микро -батерии со 50 -тоста со микро -батерии - топло бело

Микро -батерии со 50 -тоста со микро -батерии - топло бело

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Овие топли бели микро -самовили зрачат со светла искривена нијанса совршена за надополнување на која било шема на бои. Ултра телената жица ги прави овие светла неверојатно разноврсна. Може лесно да се протега и да се обликува за да ги задоволи вашите потреби за украсување. Карактеристики на производот : Боја : Топли бели светилки/сребрена жица Број на светилки на жица : 50 сијалички Големина : Микро самовила растојание помеѓу светилки : 4,5 "Осветлена должина : 16,5 'Вкупна должина : 17,5' 12 " Оловен кабел Дополнителни карактеристики на производот : LED Светлата 90% помалку енергетски светилки остануваат кул на допир ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен UL овластен и одобрена за внатрешна или надворешна употреба UL IP44 адаптер не-обврзливи сијалици не можат да поврзат повеќе сетови заедно бара 3 "AA " големина на големина Батерии - Не е вклучен материјал (и) : Метал/пластична топла бела LED Micro Micro самовила. Ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен. Потребни се 3 батерии со големина на "AA" - не се вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне