.

.

Метро крал цврсто дрво платформа кревет со подножје и близнак XL Trundle во еспресо

Метро крал цврсто дрво платформа кревет со подножје и близнак XL Trundle во еспресо

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет SLAT го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон. Додадете повеќе простор : Креветот со големина на кралот дозволува дополнителен трупец или сет од 2 фиоки за кревети да се додадат за дополнителни простор за спиење или складирање . Собрани димензии : L : 82,5 "X W : 80" X H : 50 ". Тежина Капацитет : 800 bs. Затегната под креветот е близнак со двојна долга големина, што може да се појави од која било страна на рамката за дополнителен простор за спиење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне