.

.

Stuple Industries Значење на loveубов куче миленичиња фраза Инспиративно сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Stuple Industries Значење на loveубов куче миленичиња фраза Инспиративно сликарство бело врамен уметнички

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Монтирани рамни бои вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : животно, милениче, куче, loveубов, без збор, моето куче ми научи на значењето на убовта. Дизајн од Лил Руе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне