.

.

Голема машка графичка графичка монтажа на черепот

Голема машка графичка графичка монтажа на черепот

DEN 191.68

Од стока
Во продавницата

Тоа е Дарил, Михон и Рик против Неган и неговиот сигурен лилјак со бодликава жица .. Лусил. Интензивна, прекрасна графика на удобна мета ви овозможува да ја покажете вашата благодарност за The Walking Dead. Дарил, Михон, Рик, Неган и Вокерс се собираат за да ја направат оваа прекрасна монтажа на черепот „Одење мртов череп“. Тоа се преживеаните против спасителите, а Неган го доби својот доверлив лилјак со бодликава жица Лусил. Вашите омилени ликови, нови непријатели и бесконечни пешаци. Што повеќе би можеле да побарате?. Удобно мета со кратки ракави со деколте на екипажот со ребра и директно полите. 100% памук, црна. Официјално лиценциран производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне