.

.

Сет на облеката за бебиња на нација бебе девојче, 5 парчиња, големини 0 3- месеци

Сет на облеката за бебиња на нација бебе девојче, 5 парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 239.68

Од стока
Во продавницата

Слатка сет за веднаш да ја изгради нејзината гардероба. Создаден со флансиски детали и исечени со малку лакови, овој сет на облека за чудо нација има две печатени парчиња и две цврсти парчиња за да се мешаат и да се натпреваруваат едни со други или пар со предмети веќе во нејзиниот плакар. Врзете го со забавен лак за печатење за симпатичен изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : Топ/панталони : 54% памук/46% рајон; ТОП/шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на кратки ракави, 1 резервоар, 1 пар панталони, 1 пар шорцеви и 1 лента за глава. Врвни карактеристики : пуловер со затворање на 3 копчиња на задниот дел од вратот; квадратен врат; Флетер ракави; капка јарем; печатење на сите. Карактеристики на резервоарот : пуловер со затворање на 3 копчиња на задниот дел од вратот; лажички врат; без ракави; Ниво на рафли; акценти на лак. Карактеристики на панталони : повлекување со еластична половината; еластични манжетни; акцент на лак; печатење на сите. Карактеристики на шорцеви : повлекување со еластична половината; Еластични манжетни. Карактеристики на главата : акцент на лак; печатење на сите. Облека за бебиња девојче Руфл поставена од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне