.

.

Се прашувам на нација кратки ракави омбре дрес Поло

Се прашувам на нација кратки ракави омбре дрес Поло

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Вашиот млад човек ќе изгледа толку прекрасно во ова чудо на нација со кратки ракави. Овие кошули ја имаат класичната силуета. Изберете го од разновидните бои и ленти. Памук/полиестер. Машинско миење ладно миење ладно. Означете бесплатно за дополнителна удобност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне