.

.

Чевли за фустани за лизгање на момчињата

Чевли за фустани за лизгање на момчињата

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Чевлите за фустани за фустани на Georgeорџ Момци се совршени за повеќе формални прилики како свадби, музички рецитали, ден на училишна слика и семејни собири. Изградбата на кожена кожа обезбедува класичен изглед додека обезбедува заштита од елементите. Тој ќе сака колку е лесно да се лизгаат овие чевли за фустани, додека еластичните вметнувања создаваат безбедно вклопување. Подножјето е поставено за дополнителна удобност, додека малата пета од 0,8 инчи го намалува заморот. Достапни во разноврсна црна боја, овие чевли за лизгање се удобен и без проблеми додавање на официјалната гардероба на вашите момчиња. Обидете се да се спарите со пакувања, додадете кошула со јака и вашиот мал господин ќе биде во центарот на вниманието на следниот настан. Чевли за облекување на фустани на Georgeорџ Момци : ФАУКС кожа конструкција. TPR Outsole. Лизгачки стил со еластични вметнувања. Подготвено стапало. 0,8 "потпетица. Тркалезна пети. Достапна во црна боја. Користете мека четка за влакната за да отстраните нечистотија или прашина од чевлите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне