.

.

Сет на пиками за пижами за пижами Вини Пух, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Сет на пиками за пижами за пижами Вини Пух, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

О, се мачи! Време е за кревет во овој дводелен пижама за спиење на момчињата за деца, обележано со забавни, шарени отпечатоци на Вини Пух од стотина акри дрво. Удобно за ноќно релаксирање или утринска игра, овие момчиња пижами на Дизни имаат врвен пуловер и шорцеви за влечење, направени во ткаенина што може да дише-сега неговиот стил на спиење е комплетен и пријатно подготвен. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : екипаж; стил на пуловер; контрастни отпечатоци. Кратки карактеристики : стил на влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. © Дизни, сите права се задржани. Сет на пижами за момчиња на мали деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне