.

.

Landsail LS 175 65R 104W Патнички гума се вклопува: Honda Fit DX, Honda Fit Base

Landsail LS 175 65R 104W Патнички гума се вклопува: Honda Fit DX, Honda Fit Base

DEN 712.80

Од стока
Во продавницата

Ултра-висока перформанси гума, Latitude Sport 3 е дизајниран за употреба на CUV и SUV-а и им овозможува на возачите одлична влажна и сув зафат и гаранција за живот со ограничена чаша од 20.000 милји. Landsail LS388 175/65 R14 104 W Патнички гуми за патници : 2007-12 Toyota Yaris Base 2001-02 Toyota Corolla CE 1998-2000 Toyota Corolla VE 1993-97 Toyota Corolla Base 2000-05 Toyota Echo Base 1990-95 Honda Civic Ex Ex 2001-03 Toyota Ex 2001-03 Toyota EXOOTA EX 2001-03 TOYOTA Prius Base 1997-98 Toyota Tercel CE 2002-05 Kia Rio RX-V 1998-2002 Chevrolet Prizm LSI 1996-97 Ford Escort Sport 2000-02 Mitsubishi Mirage De 1992-95 Ford Escort LX Sport 1996-97 Geo Prizm Base 1993-95 Geo Prizm LSi 1998 Nissan Sentra XE 1998 Plymouth Neon Style 1995-97 Nissan Sentra GLE 1995-99 Dodge Neon High Line 1995 Plymouth Neon Sport 1995-98 Nissan 200 SX SE 1999 Hyundai Accent GS 1991-93 Mercury Tracer LS and more - add your vehicle на нашиот фит додаток за проверка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне