.

.

Засекогаш млади женски камуфлажа со цврсти бели шипки со шипки на патики

Засекогаш млади женски камуфлажа со цврсти бели шипки со шипки на патики

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Пар на патики на Forever Youngенски Comuflage Design Solid White Tipping и чипка однапред, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар на патики за засекогаш млади жени додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Засекогаш млад. Камуфлажен материјал. Чипка напред. Бел врв. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне