.

.

Женски Невадос Клондике водоотпорен подигање на средно пешачење

Женски Невадос Клондике водоотпорен подигање на средно пешачење

DEN 767.84

Од стока
Во продавницата

Вашата следна експедиција нема да има проблем благодарение на водоотпорен чизми за пешачење во Невадос Клондике. Затворање на чипка водоотпорна градежна гума ѓон. Велур горниот. Затворање на чипка. Водоотпорна конструкција на бута. Обликувана мида на Ева. Ѓон на јаглеродна гума.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне