.

.

Wolverine Marquette Steel-Toe 6 Работен подигање мажи

Wolverine Marquette Steel-Toe 6 Работен подигање мажи

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Скршена удобност од првиот ден, работниот багажник на Маркет е подготвен за акција. Со безбедносна пети за опасности од работа, тие имаат еластично амортизирање со лесна поддршка за борба против замор за да одат на далечина. Спецификации и технологија • Оригинална кожа со целосна зрната, горниот изглед и се чувствува премија • Поставата за мрежи за удобност • Отстранливи калапи со подножје со подножје до стапалото • Плишани амортизери од компресија, обликувана од компресија, медило за пена од ева • Отпорна на лизгање, гума од надворешната страна, ја искачува земјата • Лесен најлон. Шанк се бори со замор • ASTM F2413-18 M/I/C EH оценет челик пети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне