.

.

Park West Knob 1 Двоен телескопски завеса за завеси

Park West Knob 1 Двоен телескопски завеса за завеси

DEN 806.40

Од стока
Во продавницата

Тејлор ги прозорците и дајте им го тој посебен изглед со овој стилски 22 парк Вест Копче едно-инч со двојно телескопирање драперија. Автентичните материјали и трајната конструкција обезбедуваат долготрајна употреба. Богатата завршница го надополнува секој дизајн на просторијата. Совршено за секоја спална соба, дневна соба, кујна или бања. Појавување на клип -прстени и достапни за да го завршите вашиот изглед. 22 Парк Вест Кноб 1 „Двоен телескопски шипки за шипки : Надворешна шипка за завеси има дијаметар од 1„. Внатрешна шипка за завеси има дијаметар од 7/8 ". Челична конструкција. Вклучени се хардвер и загради. Инстали за минути. 1-годишна ограничена гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне