.

.

Terra & Sky Долг ракав пулвер Раглан опуштено вклопување маица пакет

Terra & Sky Долг ракав пулвер Раглан опуштено вклопување маица пакет

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Игра на! Вашата модна игра ќе биде силна во спортскиот бејзбол на Тера и Скај. Ширените споеви и заоблените полите на кошулата создаваат ласкаво и удобно вклопување. Свежо ажурирање на вашиот обичен стил со овој долг ракав Раглан Бејзбол Бејзбол. Оваа маичка е одлична алтернатива на основната маица со спротивставени ракави. Има раглански ракави со треперење на шевовите за дополнителна удобност и крива кошула опашка од полите за ласкаво вклопување. Спарете го со омилените фармерки и патики и ќе бидете подготвени за што и да има вашиот ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Полу-опремени. Стајлинг на екипажот на екипажот. Долги, контрастни ракави на Раглан. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Baseенска плус големина бејзбол маица од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне