.

.

Нема графикони за марамче за јуниори

Нема графикони за марамче за јуниори

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Бризи и ласкави, без графикони за графикони со графикони е совршен стил на сончев ден. Одликувајќи се со висок врат и печатење инспириран од Бохо, овој врв е флерт и прекрасен. Спарете го со тексас шорцеви или фармерки за непобедлива комбинација. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : високо заложливо деколте; Назад клуч со вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на шамиче; печатење на сите. Врвот на марамчето за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне