.

.

Циркус од Сам Еделман женски Грејсон плетени сандали

Циркус од Сам Еделман женски Грејсон плетени сандали

DEN 493.44

Од стока
Во продавницата

Сандалите на рибарите се ажурираа во модерен и кул изглед - тоа е циркус од сандалите на платформата на Грејсон на Сем Еделман. Strappy, со повисока потпетица што е полесно да се прошета благодарение на предната платформа, овие сандали со ултра-колк одат со сè и сè. Спарете ги со омилените шорцеви или мечењето макси здолниште и сигурно ќе ги сакате резултатите. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета 1,75 ”предна платформа. Затворање на чевли : Прилагодливо затворање на тока на глуждот. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : перничена влошка. Womenенски сандали на платформата Грејсон ја плетеа платформата од Циркус од Сем Еделман.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне