.

.

Реверзибилен утешител поставен крем за морнарица на кралот Кал Кинг

Реверзибилен утешител поставен крем за морнарица на кралот Кал Кинг

DEN 432.48

Од стока
Во продавницата

Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте. Страдачите од алергија дишат лесно и се будат чувствуваат освежено наместо да се зафатат, а оние со чувствителна кожа или услови како егзема почиваат во лековита околина наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте. Елегантна удобност - висок квалитет и има ткаење за дишење. Здрава животна средина : Celine Lenen®, за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашата постелнина. Дебелина, мекост и топлина што дише и посилна и потрајна од памукот, со најсилното шиење за да се спречи солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки-и отпорни на избледени, ладни води и брзо-брзо-побрзо-побрзо-подножјето и брзо- сушење. Неговите ултрафинирани предива и ткаење кои се отпорни на избледени, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење суво на тивок оган сè што ви треба за да ги задржите овие постелнина свежи и чисти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне