.

.

Sony PlayStation Men and Big Man's Tie Graphic Hoodie

Sony PlayStation Men and Big Man's Tie Graphic Hoodie

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Стил, удобност и забава доаѓаат заедно со оваа худи на Sony Play Station! Оваа качулка од памук/полиестерска мешавина од руно е исклучително мека и совршена за целодневно носење. Врвот е третиран на третман со виолетова заоблена миење за изглед обоен изглед и ултра-меко чувство. Предниот дел на џемперикот има печатење на екранот на иконскиот PS Play Station Logo со името "Play Station " во Канџи по левиот ракав. Завршено со манжетни ракави, качулка и предниот џеб од кагару, оваа качулка е совршена за целодневно носење! Официјално лиценцирана облека за Sony Play Station. 60% памук/40% Полиестер мешавина од ткаенина од руно. Третман со боја на вратоврска. Уметнички дела за печатење на екран. Копчиња за џемпери. Пулвер худи. Преден кенгур џеб. Манжетни ракави. Худ за цртање. Машина за перење. Сони, сите права се задржани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне