.

.

Дизајн -мода Индиска жена во розова и сина IV платно wallидна уметност

Дизајн -мода Индиска жена во розова и сина IV платно wallидна уметност

DEN 687.84

Од стока
Во продавницата

Оваа прекрасна модна индиска жена во розова и сина IV платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. - Предмет : Мода, портрет. - Боја : розова, сина. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Достапно во неколку бои на рамки. - Стил : Индиска жена. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење . Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне