.

.

Изгрејсонце на отворено внатрешен мебел за внатрешен двор, плетен тросед, градинарски салон за салони и масичка за кафе, кафеава

Изгрејсонце на отворено внатрешен мебел за внатрешен двор, плетен тросед, градинарски салон за салони и масичка

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Материјал : PE/ алуминиум/ плетен/ стакло/ сунѓер; боја : градиент кафеава; Големина (стапала/см) : Loveубовно седиште : 50 " * 28.74 " * 30.31 "(127 * 73 * 77cm) столици : 28,74 " * 28.74 " * 30.31 " (73 * 73 * 77cm) Табела : 35.43 " * 19.69 " * 14.17 "(90 * 50 * 36cm) Едно седиште : 19.69 " * 19.69 " * 3.15 " (50 * 50 * 8cm) Двојно седиште на седиштето : 40.16 " * 19.69 "*3,15 " (102*50*8cm) задната перница : 17,72 "*17.72 " (45*45см) стакло : 5мм (г) Удобно и стилски современи линии и прилагодени перници за отстранливи перничиња за лесно чистење, едноставно за чистење, едноставно за чистење, едноставно за чистење, едноставно за чистење, едноставни за Clean Tempered glass topped coffee table Easy maintenance and cleaning Assembly Required;Weather resistant : Yes; Aluminium frame with light weight Set includes : Two (2) chairs, one (1) loveseat, one (1) table 4 Piece Outdoor Patio Furniture Sets, Плетен тросед на отворено градинарски салон стол и масичка за кафе, кафеава.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне