.

.

Stuple Industries Loveубовта го прави семејниот цвет цвет исполнет со камиони графичка уметност нераспоменато уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од Лори Деитер

Stuple Industries Loveубовта го прави семејниот цвет цвет исполнет со камиони графичка уметност нераспоменато

DEN 1715.52

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : пикап камион; Камион; Возило; Транспорт; Loveубовта прави семејство. Дизајн од Лори Деитер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне