.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Дали сакате убавина на пета со удобност на стан? Запознајте ја Белинда од Бринли Ко. Овој зашилен стан на пети има сложени детали за ринестон и зашилен пети. Исто така, се одликува со манжетна со потпетици, додека деталите за ткаенината на мрежи го комплетираат дизајнот за уникатен изглед. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне