.

.

Сорел Беркли Класик во креветчето, бело

Сорел Беркли Класик во креветчето, бело

DEN 3184.00

Од стока
Во продавницата

Три различни позиции на душеци ги опфаќаат потребите за удобност на вашето дете. Одличен центар за различни стилови на декор, оваа креветчето има класичен, елегантен стил и длабока еспресо завршница што дава неодоливо чувство за софистицираност. Изработени од цврстиот Нов Зеланд Пиневуд за да се обезбеди трајна издржливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне