.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Материјал : 83% полиестер/17% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Скриен џеб на половината. Карактеристики : двострана тужена; Карактеристики на влага. Essonestокеј најважни печатени хеланки за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне