.

.

Детето на моето дете на Картер, бебе девојче Топ и шорцеви, сет

Детето на моето дете на Картер, бебе девојче Топ и шорцеви, сет

DEN 169.28

Од стока
Во продавницата

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека е подготвена во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е сладок додаток на нејзината мала гардероба. Комплетирајте со удобен мек дрес со краток ракав со кратки ракави со слатки точки од полкови + апликации од јагода, плус црвени тополи меурчиња за да се спарат, сите е подготвена да игра, да лази, салон и да остане удобна цел ден. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. 100% памук. Врвот : кратки ракави; детали за грб на лак; сите точки на полкови; Апликации за јагода. Шорцеви : стил на меур; Еластично-назад половината; детали за лак. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне